مشتریان گرامی؛ توجه فرمایید "زمان تحویل" تایر در صورت انتخاب و یا الزام خدمات "نصب در محل"، همزمان با "زمان نصب" خواهد بود.
بریجستون را بیشتر بشناسیم.
1397/04/05

درباره بریجستون بیشتر بدانیم 

"تبدیل شدن به یک برند معتبر جهانی" رویایی است که به تاسیس Bridgestone Tire Co., Ltd در سال 1931 باز می گردد. موسس این مجموعه Shojiro Ishibashi؛ با پیش بینی نیازهای آتیِ بازارِ لاستیک خودروهای سواری و همچنین تقاضاهای جهانی ترجمه ی نام انگلیسی خود را به عنوان نام این کمپانی برگزید. احتمالا او از همان موقع در اندیشه جهانی کردن نام "گروه بریجستون" بوده است.

به موازات گسترش بازار خودروهای ژاپنی، کمپانی بریجستون هم با توسعه دادن فعالیت های خود به بزرگترین تولید کننده تایر در ژاپن تبدیل شد. علاوه بر این بریجستون فعالیت های برون مرزی خود به خصوص در آسیا را هم توسعه داد. در سال 1988 با خرید Firestone Tire & Rubber Company که یک کمپانی فوق العاده معتبر جهانی با تاریخچه ای محکم به شمار می رفت، به یکی از بزرگترین کمپانی های جهانی تولید کننده لاستیک و تایر تبدیل و با اختصاص دادن تیم های مستقر در سراسر دنیا خود را به ارائه برترین خدمت، کیفیت و تکنولوژی موظف کرد.

"یک کمپانی، یک زمین"

هدف کمپانی بریجستون در حیطه نگهداری از محیط زیست شامل فراهم کردن محیطی سالم نه تنها برای نسل امروز بلکه برای نسل آینده می شود. آنها معتقدند که همه ما در این مورد موظف هستیم و همه شرکت ها و کمپانی ها باید با هم در نگهداری از زمین بکوشند. بریجستون سه ویژگی را در این زمینه مد نظر قرار می دهد:

1.      همگام با طبیعت

2.      نگهداری از منابع طبیعی

3.      کاهش گازهای سمی و دی اکسید کربن

 

 برای بازدید اینجا کلیک کنید

 

در صورت تمایل از محصولات ما دیدن فرمایید:

تایرهای بارز
تایرهای بریجستون
تایرهای پیرلی
تایرهای تراینگل
تایرهای تیگار
تایرهای دانلوپ
تایرهای سومیتومو
تایرهای کومهو
تایرهای کویرتایر
تایرهای گلدستون
تایرهای لافن
تایرهای مکسس
تایرهای میشلن
تایرهای نکسن
تایرهای هانکوک
تایرهای یزد تایر
تایرهای یوکوها ما

هایپر تایر را در اینستاگرام دنبال کنید هایپر تایر را در تلگرام دنبال کنید

نوع خودرو
سایز تایر