هایپرتایر در ایام نوروز آماده خدمت رسانی به شما همراهان عزیز است. سال نو مبارک
این لاستیک نفس می کشد!
1396/12/19

میتوان گفت که امروزه همه ی شرکت های مطرح جهان به دنبال تولید سبز هستند. هر کدام از این شرکت ها روی یک ایده ی سبز کار میکنند. دلیل اصلی این امر هم توجه روزافزون به بحث مسئولیت اجتماعی می باشد.صنعت لاستیک سازی هم از این امر مبرا نیست.

گودیر توانسته با طراحی تایر مفهومی جدیدش در صدر اخبار داغ این صنعت قرار بگیرد.نام این تایر خارق العاده "اکسیژن" می باشد.از این تایر کاملا سبز در نمایشگاه ژنو امسال رونمایی شد.گودیر بر این باور است که این لاستیک میتواند آغاز کننده ی فصلی نو برای این برند جهانی باشد.

"اکسیژن" اکسیژن تولید میکند! مکانیزم و مواد تشکیل دهنده ی این لاستیک بسیار خاص و جالب است. این لاستیک NPT  یعنی بدون باد است و در لایه های درون این لاستیک از گیاه خزه استفاده شده است!! بله خزه...این خزه ها رطوبت سطح جاده و هوا را جذب می کنند. از دی اکسید کربن تغذیه کرده و بعد اکسیژن تولید میکنند.

از ویژگی های دیگر این لاستیک، قدرت جذب انرژی فتوسنتز است.این لاستیک از طریق فتوسنتز چراغها و سنسورهای درون خودرو را روشن نگه میدارد.

اکسیژن کاملا هوشمند می باشد و نکته ی جالب اینکه این لاستیک قابلیت اتصال به Li-Fi (ارتباط بی سیم نوری) و همین طور IOT یا همان اینترنت اشیا را دارا می باشد.از طریق اینترنت اشیا خودور ها میتوانند با هم و با سطح جاده ارتباط برقرار کنند.

در طراحی اکسیژن از پرینت 3 بعدی استفاده شده است.در این پرینت 3 بعدی از پودر لاستیک های بازیافتی استفاده شده  است.

 

 

در صورت تمایل از محصولات ما دیدن فرمایید:

تایرهای بارز
تایرهای بریجستون
تایرهای پیرلی
تایرهای تراینگل
تایرهای تیگار
تایرهای دانلوپ
تایرهای سومیتومو
تایرهای کومهو
تایرهای کویرتایر
تایرهای گلدستون
تایرهای لافن
تایرهای مکسس
تایرهای میشلن
تایرهای نکسن
تایرهای هانکوک
تایرهای یزد تایر
تایرهای یوکوها ما

هایپر تایر را در اینستاگرام دنبال کنید هایپر تایر را در تلگرام دنبال کنید

نوع خودرو
سایز تایر