هایپرتایر در ایام نوروز آماده خدمت رسانی به شما همراهان عزیز است. سال نو مبارک
تایرهای ران فلت پیرلی (Pirelli)
1396/12/15

در چند سال اخیر صنعت خودرو سازی بسیار مورد توجه سرمایه گذاران و سهام داران قرار گرفته است. وجود آنها کمک شایانی به رشد این صنعت کرده است. همانطور که می دانید یکی از اصلی ترین اجزای خودرو لاستیک می باشد.

پیرلی یک نوع لاستیک ران فلت طراحی کرده است که از دو تکنولوژی در تولید آن استفاده نموده است.نام این لاستیک سیل اینساید (Seal Inside) می باشد.این تایر خود ترمیم است.یعنی وقتی جسم خارجی لاستیک را سوراخ میکند لاستیک پنچر نمیشود. میتوانید به مسیر ادامه دهید. حالا می رسیم به این سوال که مکانیزم این لاستیک چگونه است!

در طراحی این لاستیک از دو تکنولوژی استفاده شده است.تکنولوژی Seal Inside و Self Sealing . این سیستم دو فازی عمل میکند.فاز اول : وقتی جسمی خارجی وارد لاستیک شما میشود این لاستیک از طریق تکنولوژی اول مایه ای چسبناک دور آن جسم خارجی ایجاد میکند تا فشار باد لاستیک خارج نشود. این مایه ی چسبناک تا زمانی که جسم خارجی درون آن باشد وجود خواهد داشت. پس جای نگرانی برای پنچر شدن نخواهید داشت.و حالا فاز دوم :شما شاید در وحله ی اول فکر کنید که وقتی جسم خارجی بیرون کشیده می شود باد لاستیک هم خارج می شود.ولی اینطور نیست!آن مایه ی چسبنده سریعا سوراخ ایجاد شده را پر میکند.

این لاستیک تا 85 درصد احتمال کاهش فشار باد را کم می کند.نکته ی جالب این است که از این لاستیک میتوان برای هر خودرویی استفاده کرد. این لاستیک نیاز به رینگ خاصی ندارد و برای ماشینهایی که سیستم TPMS  هم ندارند قابل نصب می باشند.

 

در صورت تمایل از محصولات ما دیدن فرمایید:

تایرهای بارز
تایرهای بریجستون
تایرهای پیرلی
تایرهای تراینگل
تایرهای تیگار
تایرهای دانلوپ
تایرهای سومیتومو
تایرهای کومهو
تایرهای کویرتایر
تایرهای گلدستون
تایرهای لافن
تایرهای مکسس
تایرهای میشلن
تایرهای نکسن
تایرهای هانکوک
تایرهای یزد تایر
تایرهای یوکوها ما

هایپر تایر را در اینستاگرام دنبال کنید هایپر تایر را در تلگرام دنبال کنید

نوع خودرو
سایز تایر