با وجود اختلالات بازار تایر کشور، فروش کلیه محصولات توسط وبسایت هایپرتایر و با قیمت های درج شده در سایت ادامه دارد.
به این مشکلات توجه کنیم!
1396/10/22
  1. بالا رفتن سن تایر : هر وسیله ای که ما خریداری میکنیم یک تاریخ تولید و یک تاریخ انقضاء دارد. لاستیک هم مانند دیگر وسایل مصرفی یک طول عمر مشخص دارد. طول عمر مفید لاستیک 5 سال در نظر گرفته شده است. البته همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، این مدت زمان کاملا به نوع استفاده شما از وسیله ی نقلیه تان برمیگردد.

 

  1. ترک خوردگی لاستیک : وقتی لاستیک برای مدتی طولانی در معرض نور مستقیم خورشید قرار میگیرد این اتفاق ممکن است رخ بدهد. نحوه ی نگهداری از تایر ها بسیار مهم است. اگر چند تایر دارید و میخواهید آنها را انبار کنید سری به این مقاله بزنید :

  2. https://hypertire.com/article/read/97/

 

  1. کم بادی یا پر بادی لاستیک : کم بادی لاستیک باعث افزایش حرارت لاستیک شده و کم کم لاستیک را از بین میبرد. توجه داشته باشید که برای باد کردن لاستیک، لاستیک باید سرد باشد.

 

  1. از بین رفتن آج لاستیک : پس از استفاده ی طولانی از لاستیک، آج لاستیک کم کم از بین میرود. وقتی آج لاستیک از بین رفت ترمز گیری به خوبی انجام نخواهد گرفت. پس پیشنهاد ما این است که به سن لاستیک و میزان استفاده از لاستیک تان توجه داشته باشید.

 

  1. بالانس نبودن چرخها : بالانس چرخ همانطور که از اسمش پیداست به منظور ایجاد تعادل در چهار چرخ خودرو انجام میگیرد. از نشانه های بارز بالانس نبودن چرخها میتوان به لرزش فرمان حین رانندگی اشاره کرد.

 

در صورت تمایل از محصولات ما دیدن فرمایید:

تایرهای بارز
تایرهای بریجستون
تایرهای پیرلی
تایرهای تراینگل
تایرهای تیگار
تایرهای دانلوپ
تایرهای سومیتومو
تایرهای کومهو
تایرهای کویرتایر
تایرهای گلدستون
تایرهای لافن
تایرهای مکسس
تایرهای میشلن
تایرهای نکسن
تایرهای هانکوک
تایرهای یزد تایر
تایرهای یوکوها ما

هایپر تایر را در اینستاگرام دنبال کنید هایپر تایر را در تلگرام دنبال کنید

نوع خودرو
سایز تایر