با وجود اختلالات بازار تایر کشور، فروش کلیه محصولات توسط وبسایت هایپرتایر و با قیمت های درج شده در سایت ادامه دارد.
ریسک تصادفات را پایین بیاوریم!
1396/10/15

اغلب تصادفات که رخ میدهند ناشی از خطاهای انسانی است. حتی امکان وقوع آن برای رانندگان حرفه ای هم وجود  دارد. پس امری اجتناب ناپذیر است که گاهی نمیتوان مانع آن شد. با رعایت اصول زیر میتوان ریسک وقوع آن را کاهش داد.

-هشیار باشید : داشتن تمرکز در رانندگی بسیار حائز اهمیت است. از شرایط اطراف خود با خبر باشید. هیچ وقت خواب آلوده رانندگی نکنید. قبل از شروع به حرکت مقصد را تعیین کنید.

-فاصله ی ایمنی را رعایت نمایید : وقتی فاصله  خود را با ماشین مقابل یا حتی کناری تان رعایت کنید قدرت مانور بیشتری در هنگام وقوع حادثه خواهید داشت. اصطلاحا به این مسئله قانون سه ثانیه گفته میشود. با کلیک بر روی کلمه ی لینک شده میتوانید در مورد این قانون بیشتر بخوانید.

-آب و هوا را چک کنید : امروزه دیگر همه تلفن همراه مجهز به اینترنت داریم ، پس لطفا همیشه قبل از حرکت آب و هوا را چک کنید تا آمادگی کامل برای رانندگی در جاده داشته باشید.

-با رانندگان دیگر در ارتباط باشید : از سیگنال های مختلف خودرو استفاده کنید. برای مثال هنگام تغییر مسیر حتما از راهنما استفاده کنید. و یا هنگام توقف از چراغ هشدار یا چشمک زن استفاده نمایید.

-تدافعی رانندگی کنید: همیشه آماده ی دفاع از خودتان باشید. گاهی اوقات حوادث غیرمنتظره رخ میدهد که با رعایت نکات فوق و آگاهی از آنها میتوانیم از جان خود و سرنشینان خودرو دفاع کنیم.

 

در صورت تمایل از محصولات ما دیدن فرمایید:

تایرهای بارز
تایرهای بریجستون
تایرهای پیرلی
تایرهای تراینگل
تایرهای تیگار
تایرهای دانلوپ
تایرهای سومیتومو
تایرهای کومهو
تایرهای کویرتایر
تایرهای گلدستون
تایرهای لافن
تایرهای مکسس
تایرهای میشلن
تایرهای نکسن
تایرهای هانکوک
تایرهای یزد تایر
تایرهای یوکوها ما

هایپر تایر را در اینستاگرام دنبال کنید هایپر تایر را در تلگرام دنبال کنید

نوع خودرو
سایز تایر