خدمات نصب , تعویض و بالانس سیار لاستیک خودرو

hypertire_car_services

تیم هایپر تایر برای اولین بار در سطح کشور اقدام به طراحی و آماده سازی واحد های سیار جهت ارائه خدمات کامل نصب و بالانس تایر ویژه مشتریان خود نموده است که در حال حاضر و در فاز اول ارائه خدمات نصب سیار، مشتریانی که مایل باشند تایر های خریداری شده خود از وب سایت هایپر تایر را در مناطق 22 گانه شهرداری تهران دریافت و نصب نمایند می توانند با ثبت درخواست خود از این امکان برخوردار شوند.

هایپر تایر با در اختیار داشتن تجهیرات کامل و برخورداری از کارشناسان خبره، در کوتاه ترین زمان یاری رسان شما برای نصب تایر خریداری شده میباشد.

در کنار برخورداری از خدمات نصب تایر ها، میتوانید اطمینان حاصل نمایید که کارشناسان نصب ما از مهارت کافی برای نصب انواع تایر تیوبلس و معمولی برای خودرو های مدرن وارداتی و انواع تولیدات داخلی و متناسب با نیاز وسیله شما برخوردارند.

کلیه خدمات مربوطه منطبق با استاندارد خودرو و تایر و به بهترین کیفیت انجام میشود.

نرخ خدمات نصب که شامل تعویض والو، بالانس لاستیک(تایر) ها و باد نیتروژن است به شرح زیر می باشد:

 نرخ خدمات نصب هایپر تایر

بهائ ارائه خدمات  در زمان انتخاب گزینه خدمات نصب در محل محاسبه و اعلام میگردد، بدیهی است هیچگونه وجه مازاد بر مبالغ محاسبه شده در زمان ارائه خدمات دریافت نمی گردد.

 

 توجه داشته باشید ارسال تایر های خریداری شده از محل یکی از انبار های شرکت هایپر تایر انجام می شود بنابر این از قاعده دریافت مبلغ 150,000 ریال برای خرید 1 حلقه تایر و 100,000 ريال برای خرید 2 حلقه تایر و ارسال رایگان در صورت خرید 3 و 4 حلقه تایر تبعیت می کند و مازاد بر هزینه نصب دریافت می گردد.

 

نوع خودرو
سایز تایر